Nie zostaje nic odrębnego jak tylko z tego faktu się cieszyć. Niestety, w takiej sytuacji nie ma już mowy o tym, by odebrać zakład bezpiecznie obok drugim czy trzecim razie. Obrót jest niezbędny dodatkowo, by wypłacić środki, które otrzymaliśmy od czasu legalnego bukmachera STS przy promocji dla nowych graczy. Wiele osób chwali to miejsce za to, że w dowolnym chwili sprawdzić możemy to, jak wygląda aktualnie sprawa typowania za pieniążki bonusowe.

STS zakład bez ryzyka 100 ZŁ

W celu wpłacenia pierwszego depozytu na profil w STS należy zalogować się na portalu i nacisnąć lucky jet klawisz „wpłata”, natomiast po wyświetleniu listy osiągalnych metod płatności wybrać wybraną z tych propozycji. Środki na konto depozytowe w STS gracze mogą wpłacać za pośrednictwem chodliwych serwisów płatności PayU, Dotpay oraz Tpay. Po kliknięciu „dalej” wyświetlony zostaje inny etap, dokąd przyszły fan podaje godność, nazwisko lub numer PESEL.

Taką, jakim sposobem dokonanie rejestracji gdzie wpisanie kodu odgrywa bardzo ważną rolę, o czym będziemy szczegółowo zapisywać później, albo obstawienie — i wklejamy nasz kod w dedykowanym ku temu okienku. W dalszym ciągu nie trzeba się kłopotać o otrzymanie rabatu, bo zaszyfrowana zniżka automatycznie przyrządzi zadanie zbyt nas. Istotne jednak, aby przeczytać wiadomości dotyczące kryteriów związanych z bonusami na stronie STS, o czym napiszemy zbyt chwilę. Powyżej znajdziesz każde darmowe bonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów. Wyróżniliśmy także aktualne bonusy wyjąwszy depozytu, zakłady bez ryzyka, lub bonusy od momentu wpłaty.

Wytwórnia bez ryzyka z kodem promocyjnym w STS

Przy pierwszym bonusie stu procentowe do 300 zł, trzeba zagrać kupony za sumę 300 zł z depozytu. Drugi nadprogram 50% do 500 zł (należy zaryzykować kupony zbyt łączną kwotę 1000 zł wraz z depozytu). Trzeci bonus 50% do 700 zł (wymagane wydaje się zagranie kuponów za 1400 zł z depozytu).

STS kod promocyjny – jakie kody mają inne firmy?

Wybrałem sts bo mi się wydało że mają lepsze warunki ruchu. Co do poziomie tego bonusu, to nie ulega wątpliwości że będą wyższe sumy obok innych bukmacherów. Wybrałem tego buka, gdyż był reklamowany jako bukmacher nr. 1-wszą w Polsce. Zapewne tak wydaje się, bo rzetelne ma kody promocyjne, bonusy powitalne i tym podobne. Dla mnie mega ważne jest aby support szybko mi odpowiadał i dobrze tłumaczył, bo zawsze mam sporo pytań. Co najmniej bym polecał go gwoli początkujących zawodników.

Jeśli pragniesz dostać wyższy bonus powitalny, wykorzystaj system kodowania promocyjny PREZENTST podczas rejestrowania się. Otrzymasz dzięki czemu więcej niż w typowym bonusie dodatkowy zakład bez ryzyka na temat wartości stu PLN. Ogromną zaletą bonusu od czasu wpłaty przy Superbet to, że służące do obrotu liczą się zakłady postawione zbytnio środki depozytowe oraz bonusowe.

Social Share